تغییر در منابع تغذیه سوئچینگ کوچک
بخش کتاب های تخصصی تعمیرات
چه کس دیگری می خواهد
 رازهای دستکاری در منابع تغذیه سوئچینگ کوچک
را یاد بگیرد که می تواند به سرعت درآمد شما را افزایش دهد؟
هر تعمیر کار الکترونیک باید نحوه دستکاری در منابع تغذیه سوئیچینگ (SMPS) کوچک را بداند  تا تعداد دستگاه های تعمیری او افزایش یابد ، بنابراین پول بیشتری نیز به دست خواهید آورد.
همکاران تعمیرکار عزیز ،
اجازه دهید مطلبی را با شما در میان بگذارم ، دستکاری SMPS های کوچک بسیار آسان است. چیزی که لازم دارید مطالعه اطلاعاتی است که در این کتاب قرار داده ام و دنبال کردن مراحل گام به گام آن است. از نحوه انجام آسان چنین دستکاری هایی بسیار شگفت زده خواهید شد . پخش کننده های DVD ، مانیتورهای LCD و LED ، گیرنده های دیجیتالی ، گیرنده های ماه = + واره ای ، آداپتورهای برق با اندازه کوچک و غیره . به شرطی می توانید این SMPS ها را دستکاری کنید که منبع تغذیه دستگاه کمتر از 80 وات باشند و از توپولوژی های منابع تغذیه که در زیر نمایش داده شده اند استفاده کنند.
منبع تغذیه ای که شامل Power IC ، Power FET ، ترانسفورمر پاور و یک IC اپتوکوپلر است ، قابل دستکاری می باشد.
منبع تغذیه ای که شامل  یک Power IC است ( Power FET پیش از این داخل Power IC قرار گرفته است) ، ترانسفورمر پاور و یک IC اپتوکوپلر است را می توان دستکاری کرد.
در این کتابچه راهنما 3 مورد واقعی تعمیر را نشان می دهم که چطور با استفاده از روش دستکاری ، با موفقیت منابع تغذیه را دستکاری و تعمیر کرده ام . در دو مورد از این موارد تعمیر ، تعمیرکاران دیگر آنها را غیر قابل تعمیر اعلام کرده بودند اما توانستم هر دو آنها را تعمیر کنم.
خبرهای خوش این است که ، خواه منابع تغذیه کوچک شما 2 ، 3 ، 4 یا حتی 5 خروجی ولتاژ داشته باشد ، هنوز هم می توانید این روش دستکاری را استفاده کنید.
این کتاب الکترونیکی شامل 42 صفحه از اطلاعات ناب می باشد. این کتاب برای هر کسی که در جستجوی نکته های تعمیر سریع در تعمیر منابع تغذیه کوچک است ، عالی می باشد.
این کتاب الکترونیکی برای تازه کارها نوشته نشده است و اگر تازه کار هستید و می خواهید این رشته تعمیر الکترونیک را شروع کنید ، پیشنهاد می کنم کتاب های پرفروش آزمایش قطعات الکترونیک و راهنمای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را تهیه کنید.
تصاویر زیر تنها نمونه های از منابع تغذیه کوچکی هستند که می توانید آنها را دستکاری کنید :
منبع تغذیه مانیتور LCD
منبع تغذیه پخش کننده DVD
آداپتور برق کوچک
مزایای دستکاری در منابع تغذیه کوچک

1) هنگامی که به خاطر صاعقه منابع تغذیه آسیب می بینند ، معمولا بعضی قطعات خراب خواهند شد. در بعضی موارد قطعات بخش پاور به حدی آسیب می بینند که قابل شناسایی نیستند. اگر دیاگرام شماتیک یا منبع تغذیه مشابه جهت مقایسه ، برای تشخیص اندازه اصلی قطعات را نداشته باشید ، تعمیر منبع تغذیه بسیار سخت خواهد شد.
2) Power IC و Power FET در منابع تغذیه با شماره قطعه های مختلفی وجود دارد. اگر قطعات یدکی را پیدا نکنید به این معنی است که قادر به تعمیر آنها نخواهید بود.

3) صرفه جویی در هزینه - در بعضی منابع تغذیه ، قیمت Power IC و Power FET ممکن است بسیار گران باشد. دیگر لازم نیست انواع شماره قطعه های Power IC و Power FET را به عنوان یدک در انبار ذخیره کنید. این روش واقعا می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها شود.

4) صرفه جویی در زمان - گاهی اوقات زمان زیادی را صرف عیب یابی منابع تغذیه می کنیم . مشکلاتی مانند بدون پاور ، افت ولتاژ ، افزایش ولتاژ ، خاموش شدن پاور ، مشکلات متناوب پاور و غیره را با استفاده از این روش می توانید حل کنید.

5) انجام آسان مراحل - اگر مراحل گفته شده را دنبال کنید در کمتر از 20 تا 25 دقیقه می توانید آن را انجام دهید.

6) مهم ترین قسمت ماجرا این است که این قطعات بسیار ارزان هستند  و مکان تهیه این قطعات به صورت آنلاین را با شما به اشتراک خواهم گذاشت
داشتن این کتابچه راهنما به شما کمک خواهد کرد با موفقیت منابع تغذیه بیشتری را تعمیر کنید بنابراین سود بیشتری نیز کسب خواهید کرد.
شما یک برتری بزرگ در مقایسه با تعمیرکاران دیگر دارید،  آنها این رازهای دستکاری را نمی دانند.
مقدمه ...
تصور کنید قادر به تعمیر انواع مختلفی از منابع تغذیه کوچک هستید و پول زیادی از این راه به دست می آورید. این موضوع وقتی امکان پذیر است که دانش لازم در زمینه دستکاری منابع تغذیه را داشته باشید. و این دقیقا چیزی است که می خواهم به شما یاد بدهم. بهترین بخش ماجرا چیست؟ انجام این دستکاری بسیار آسان است چون برای از بین بردن بازی آزمایش و خطا در زمان کار ، از بیش از 40 تصویر استفاده کرده ام.
در زیر پیش نمایش بعضی از صفحات کتاب رازهای دستکاری منابع تغذیه سوئیچینگ کوچک را مشاهده می کنید !
اظهارنظرهای بعضی از خوانندگان کتاب
یک کتاب شگفت آور از یک نویسنده شگفت آور و باتجربه . کتاب همراه با اطلاعات جدیدی ارائه شده که با تشکر از تصاویر واضح و گویا و شماتیک ها ، درک و انجام مراحل کار را بسیار آسان کرده است. هنگامی که تصاویر را دیدم با اطمینان می دانستم که روش های ذکر شده قبلا آزمایش و اثبات شده اند ، و فقط ایده های گرفته شده از یک کتاب نیستند که هرگز انجام و آزمایش شده باشند. آقای یانگ به خاطر کتاب شگفت آور و همچنین از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتان با دیگران از شما تشکر می کنم .
ولید ریشماوی
تعمیرکار حرفه ای تلویزیون های پلاسما و LCD

پس از مطالعه کتاب رازهای دستکاری در SMPS های کوچک ، متوجه شدم که یادگیری این روش بسیار ساده است. چون شما از دستورالعمل های گام به گام همراه با تصاویر فراوان برای نمایش نحوه دستکاری SMPS استفاده کرده اید. بنابراین درک نحوه کار آسان است. معتقدم این کتاب الکترونیکی می تواند به تعمیرکاران یا حتی تازه کارها کمک کند مشکلات منابع تغذیه کوچک یا منابع تغذیه LCD و LED را به آسانی حل کنند.
کنت لیو
کتاب "رازهای دستکاری در منابع تغذیه سوئیچینگ کوچک " یکی دیگر از کتاب های عالی آقای یانگ است!! کتاب پر از دستورالعمل ها و تصاویر واضح و گویا همراه با موارد واقعی تعمیر می باشد که باعث شده در زمان تعمیر ابزارهایی که دارای منابع تغذیه کوچک هستند ، در زمان و پول خود صرفه جویی کنیم. به جای تلف کردن زمان و پول با ارزش خود برای شناسایی قطعه جایگزین دقیق Power IC و Power FET یا قطعه مشابه که ممکن است کار بکند یا نکند ، می توانید به سرعت و به صورت ارزان دستگاه را تعمیر کرده و به مشتری های خود برگردانید!  واقعا از داشتن این کتاب الکترونیکی خوشحال هستم و آن را به هر کسی که علاقه مند به تعمیرات است توصیه می کنم ، حتی به علاقه مندان به الکترونیک مانند خودم !
رابرت کالک جی آر
ایالات متحده
"واو ! کتاب عالی به نظر می رسد
قیمت آن چقدر است ؟  "
قیمت این فایل آموزشی (PDF) تنها 50000 تومان است.

آقای یانگ
روی خودتان سرمایه گذاری کنید !  با انجام فقط یک تعمیر موفق (با کمک این کتاب راهنمای تعمیر ) هزینه سرمایه گذاری انجام شده به شما بازخواهد گشت ! این کتاب الکترونیکی بارها هزینه صرف شده روی خود را به شما باز خواهد گرداند!
اکنون می توانید مشکلات منابع تغذیه سوئیچینگ زیادی را حل کنید چون رازهای نحوه دستکاری آن ها را یاد گرفته اید. این رازها پول زیادی عاید شما خواهد کرد!
به یاد داشته باشید ، تا زمانی که شما اقدامی انجام ندهید ، چیزی نیز تغییر نخواهد کرد. اگر می خواهید تعداد SMPS های تعمیری شما افزایش یابد ، مجبورید یک کار متفاوت انجام دهید ، کاری که تا کنون انجام نداده  اید. تکنیک های دستکاری که در این دوره آموزشی نشان داده ام ، دلایلی هستند که باعث می شوند بتوانم انواع مختلفی از SMPS های کوچک را تعمیر کنم ، و این تکنیک ها به صورت مشابه می توانند به شما نیز کمک کنند. حرکت کنید و یک نسخه از این کتاب را تهیه کنید.
09118747767  (پاسخگویی از ساعت 9 تا 20 )
01733239510  ( پاسخگویی از ساعت 9 تا 12 )
وثوقی نیا
pckarir92@yahoo.com

می توانید با خیال راحت سوالات خود درباره کتاب ها را مطرح کرده یا پیامک کنید  :C
09118747767
خوب آقای یانگ ، من قانع شدم  .
من این کتاب را می خواهم ، چطور آن را تهیه کنم ؟
سفارش کتاب آسان است . شما هزینه کتاب را به شماره کارت یا شماره حساب اعلام شده در زیر واریز می کنید.
شماره کارت (بانک ملی )  :   2525   9391   9914   6037      جهت کارت به کارت  به نام وثوقی نیا
یا
انک ملی شماره حساب  :   4519581211                                                     به نام وثوقی نیا
پس از واریز هزینه ، کتاب به ایمیل شما ارسال می شود یا می توانید  از  سایت www.pckar.ir آن را دانلود کنید.  ( می توانید حداکثر ظرف 2 ساعت کتاب را دریافت کنید )
حتی در صورت تمایل می توانید سی دی این کتاب را از طریق پست دریافت کنید  ( دریافت از طریق پست 2  تا 5 روز طول خواهد کشید).
چون این کتاب به صورت الکترونیکی (PDF) می باشد پس از دریافت کتاب می توانید آن را روی کامپیوتر ، لپ تاپ یا تبلت مطالعه کنید.
اگر  تمایل دارید می توانید آن را روی کاغذ A4 چاپ کنید .
نکته :
برای جلوگیری از کپی غیر مجاز کتاب از تکنولوژی Double Copy Double Fake استفاده شده است . 
در این تکنولوژی هر کتاب دارای یک ID اختصاصی می باشد .